На обласний талант-фест «Z_ефір» подали вже 150 заявок

2 недели ago Зоря2 Комментарии к записи На обласний талант-фест «Z_ефір» подали вже 150 заявок отключены

Талановиті діти Дніпропетровщини подають заявки на фестиваль «Z_ефір». За два тижні 150 колективів та солістів приєдналися до конкурсу. А це – майже 2 тисячі учасників.

-«Z_ефір» знову шукає талановитих і творчих дітей. А таких – сила-силенна у кожному місті та селі Дніпропетровщини! У цьому пересвідчилися під час перших двох сезонів фесту. Тоді познайомилися з тисячами юних зірок, – поділилася заступниця голови ОДА Ольга Горб. 

Цьогоріч найбільше анкет отримують від вокалістів і танцюристів.

-Збираємо заявки і музикантів, і  тих, хто хоче позмагатися за перемогу в оригінальному жанрі. Запрошуємо дітей від 5 до 16 років, – сказала заступниця голови ОДА Ольга Горб. 

Перший тур конкурсу – онлайн. Подати заявку можна до 20 травня. Для цього потрібно підписатися на сторінку фестивалю, завантажити IGTV-відео виступу в свій Instagram та заповнити онлайн-анкету. Ролики учасників перегляне журі. 

-В Instagram та  Facebook«Z_ефіру» проводимо онлайн-конкурси. Цього тижня учасникам запропонували намалювати ДніпроОДА. Подарунок – візит до адмінбудівлі й кабінету очільника області, – розповіла Ольга Горб. 

Півфінал конкурсу планують провести офлайн – восени. Гала-концерт – у грудні.

Більше – на сайті «Z_ефіру».

Поделиться: