На об’їзній навколо Дніпра завершили будувати новий міст

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На об’їзній навколо Дніпра завершили будувати новий міст отключены

На об’їзній навколо Дніпра завершили зводити новий шляхопровід. Ним автомобілі виїздитимуть на запорізьку трасу напряму, а «петля» через поля відійде в минуле. На добудову об’єкту з обласного бюджету виділили понад 40 млн грн. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

– Об’їзна навколо Дніпра – серед важливих інфраструктурних проектів-2018. «Заморожений» довгобуд зрушив з мертвої точки. Незабаром проїзд на запорізьке шосе буде суцільний, без об’їзду через поля. Роботи на мосту вже добігли кінця, – розказали у прес-службі..
Шляхопровід та під’їзди до нього добудовують обласним коштом. Додаткові гроші – результат митного експерименту та реформи децентралізації. Будівельні роботи ведуть дві підрядні організації – одеська «Автомагістраль-Південь» та дніпровська «Мостстройком».Роботи стартували наприкінці квітня. За цей час підрядники змонтували 51 балку, встановили 270 залізо-бетонних плит, крім того, провели гідроізоляцію, щоб бетон не пропускав вологу.
– Серед іншого облаштували 250 метрів бордюрів та змонтували 110 метрів перил. Наразі бетон набирає міцності, – розказав заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області з будівництва Сергій Кочан.
Тепер будівельники приводять до ладу під’їзди до мосту. Усі роботи планують завершити влітку.
Наступна ділянка на об’їзній – 7-кілометрова дорога на аеропорт та Південний міст. Загальна вартість робіт – майже 600 млн грн. Головне призначення об’їзної – розвантажити місто Дніпро від транзитного транспорту, переважно, вантажівок.
Нагадаємо, перша черга об’їзної довжиною 18 км була здана в експлуатацію у 2011 році. Будівництво другої черги стартувало у 2012-му, проте через два роки його призупинили через брак фінансування.

Поделиться: