На набережній Дніпра відбулася акція пам’яті

  10.05.2021 14:46   -
Новини

Слова вдячності героям усіх часів могли залишити дніпряни на дошці пам’яті, яку встановили на  Фестивальному причалі в рамках пам’ятної акції «Герої Дніпра, пам’ятаємо!».

«З 8 по 9 травня з десятої ранку і до сьомої вечора будь-хто міг написати слово або декілька для тих, хто захищав і продовжує боронити Дніпро. Усього виготовили 4 000 спеціальних листівок (із зображенням маку – символу Дня пам’яті та примирення). Написане кріпили на імпровізовану стилізовану дошку, після завершення заходу її передали до Музею історії Дніпра», — зазначила заступниця директора департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Олена Куян.

Попри сильний дощ на дошці з’явилися як слова подяки, так і дитячі малюнки, —розповів один з помічників акції Даніїл. Хлопець додав, що підходили люди різного віку, і зранку і до п’ятої вечора. Тут закріпили більше ніж 200 листівок.

Крім дошок, на Фестивальному причалі поставили і екран, на якому транслювали документальні фільми та пісні, присвячені Дню пам’яті та примирення.

Поділитись: