На фестивалі в Іларіоновому відзначили Масляну 56 ОТГ Дніпропетровщини

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На фестивалі в Іларіоновому відзначили Масляну 56 ОТГ Дніпропетровщини отключены

«Від громади до громади – ми весну зустрінем радо», – в Іларіонівській ОТГ відбувся п’ятий Децентралізаційний фестиваль громад Дніпропетровщини. Він зібрав творчі колективи та народних митців з 56 об’єднаних територіальних громад.
– Традицію проводити у громадах творчі фестивалі започаткували у 2018-му святом «Різдвяна зірка». Такі заходи дуже важливі, адже вони об’єднують людей з різних куточків Дніпропетровщини. В Іларіонівській ОТГ відбувся вже п’ятий у цьому році децентралізацій фестиваль – його присвятили святкуванню Масляної, – розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.
Млинці, вареники, деруни та різноманітна випічка. На фестивалі відбулись «смачні» змагання найкращих кулінарів об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Провели й конкурс серед майстрів прикладного мистецтва. Народні умільці з громад продемонстрували дерев’яні вироби, посуд, вишивки, ляльки-мотанки тощо. Розважали відвідувачів музичні й танцювальні колективи, козаки та майстри.
Нагадаємо, в 2019 році в громадах Дніпропетровщини планують провести 18 децентралізаційних фестивалів.

Поделиться: