На дорогах області облаштовують вагові майданчики для контролю фур

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На дорогах області облаштовують вагові майданчики для контролю фур отключены

На шляхах Дніпропетровщини почали облаштовувати вагові майданчики для габаритно-вагового контролю вантажівок. Будівництво першого такого комплексу вже розпочалося на трасі Н-31 поблизу села Партизанське. Загалом планують облаштувати чотири таких місця на в’їзді до Дніпра.

Спеціально облаштований майданчик уже зводять у полтавському напрямку – на трасі Дніпро-Кобеляки-Царичанка-Решетилівка. Наразі підрядники закладають основу під новий комплекс. Невдовзі ще два ГВК з’являться у донецькому напрямку – на шосе національного значення М-04, один – на запорозькій трасі Н-08, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Вагу фур перевірятимуть пересувні лабораторії «Укртрансбезпеки». Після контролю водій отримає талон, у якому буде зазначена вага транспортного засобу.
На шляхах державного значення заборонений рух автівок вагою більше 40 тонн. На дорогах місцевого значення маса машини не має перевищує 24 тонни.
У разі порушення водій буде зобов’язаний сплатити штраф. На добровільну сплату – місяць. В іншому випадку – примусове стягнення в судовому порядку.
Аналогічні вагові майданчики планують звести на в’їздах до Кривого Рогу, Павлограда, Кам’янського, Марганця та інших міст Дніпропетровської області.

Поделиться: