На Дніпропетровщині з’являться сім шкіл ІТ та робототехніки

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині з’являться сім шкіл ІТ та робототехніки отключены

У семи містах області з’являться школи ІТ та робототехніки, де можна буде навчитися рограмувати, створювати Web-дизайн, проектувати справжніх роботів. Першу таку школу в області планують відкрити у Дніпрі вже восени 2018-го. 

Школи робототехніки планують відкрити у семи містах Дніпропетровщини – Дніпрі, Кам’янському, Першотравенську, Нікополі, Покрові, Жовтих Водах і Павлограді. Їх створюватимуть на базі колишніх Палаців піонерів та Центрів юних техніків. Приміщення обласним коштом відремонтують, там встановлять сучасне обладнання – комп’ютери, лазерні станки, 3D-принтери, паяльне обладнання.
– Робототехніка та програмування – дві галузі, які «тягнуть» планету вперед та розвивають всі технології, – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Тож наша задача зараз – створити сучасні школи робототехніки, де діти зможуть безкоштовно отримувати передові знання. Для цього вкотре співпрацюємо з ІТ-волонтерами.
Під час створення шкіл робототехніки Дніпропетровщина використає досвід київських програмістів, які створили подібний освітній хаб у Броварах. Вони ж допоможуть у навчанні викладачів для майбутніх шкіл.
– У нашій школі діти не зазубрюють інформацію, а навчаються вчитися. Вони опановують базове програмування та макетування, WEB-дизайн, створюють власні проекти роботів. Навчаються діти від 8 років, – розповів засновник школи робототехніки у Броварах Пилип Духлій. – Сподіваємося, що нові хаби, які ми відкриємо разом із ДніпроОДА, створять «ком’юніті» для однодумців – захоплених програмуванням та робототехнікою людей.
У ДніпроОДА планують, що у майбутньому на основі семи основних шкіл робототехніки з’явиться ціла мережа таких хабів по всій області.

Поделиться: