На Дніпропетровщині з’явився сайт про розвиток містобудування

Портал стане у нагоді містобудівникам, архітекторам, бізнесменам та всім, кого цікавить розвиток регіону. Про це стало відомо під час презентації сайту у ДніпроОДА
«Наше основне завдання – зробити регіон кращим та зручнішим для життя. Тому два з половиною роки тому взялися за створення інформаційного порталу, який би містив дані щодо містобудування у будь-якій частині області. Використовували найпередовішу інформаційну систему, – зазначив начальник управління містобудування та архітектури ДніпроОДА Ігор Богданов. – Зараз на сайті розмістили інформацію по районах, у наступному році можна буде ознайомитися і з планами розвитку об’єднаних територіальних громад».

На новоствореному сайті – генеральні плани населених пунктів області та цілих районів. А ще – схеми доріг, дані про об’єкти, що зводять обласним коштом. Є також посилання на містобудівні кадастри інших областей.

Скористатися даними на сайті може будь-хто, зі звичайного комп’ютера. Інформація корисна, у першу чергу, для будівельників та архітекторів, бізнесменів та інвесторів.

«На порталі можна подивитися і на об’єкти, які тільки у планах. Ця інформація міститься у схемі планування Дніпропетровської області, яка є на сайті. Наприклад, заповідники, що з’являться у майбутньому. Це можуть враховувати бізнесмени та інвестори при виборі території для розміщення підприємства», –  додав Ігор Богданов.

У планах авторів сайту – доповнити його інформацією про водні, лісові, земельні ресурси та екологічний стан регіону. А ще – систематизувати дані про містобудування у громадах.