На Дніпропетровщині за тиждень потонули п’ятеро дітей

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині за тиждень потонули п’ятеро дітей отключены

За останній тиждень на водоймах Дніпропетровщини загинули п’ятеро дітей та один дорослий. Як повідомили в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА, нещасні випадки сталися у Дніпрі, Перещепиному, Кривому Розі, Покрові, а також в Нікопольському та Солонянському районах.
– Усі нещасні випадки сталися через купання в непристосованих місцях, порушення правил безпеки, надмірну самовпевненість та позерство, – зазначили в управлінні. – Звертаємося до всіх мешканців області: будьте обережні на воді самі та уважно доглядайте за дітьми.
Фахівці також нагадують правила безпечної поведінки на водоймах. Щоб уникнути неприємностей, неприпустимо заходити в воду в стані алкогольного сп’яніння. Також категорично заборонено запливати за буї. Якщо ві відчули втому, перепочиньте: переверніться на спину і підтримуйте себе на плаву легкими рухами рук. Потрапивши в течію, не змагайтеся з нею, а пливіть вниз за течією під невеликим кутом, поступово наближаючись до берега. Головне – не панікуйте.
З обережністю треба плавати і на надувних матрацах – адже вітром чи течією їх може віднести далеко від берега. Взагалі, якщо дме сильний вітер, температура води менша за +18 С, а температура повітря нижча за +24С, від купання краще відмовитися.

Поделиться: