На Дніпропетровщині встановили Герб-рекордсмен

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині встановили Герб-рекордсмен отключены

У Миколаївській об’єднаній громаді Петропавлівського району встановили найбільший залізний Герб в країні. Його розміри – понад 4,5 метри на майже 3,5 метри. Здобуток зафіксували у Національному реєстрі рекордів України.

– Ідея встановити такий Герб виникла у працівників Миколаївської сільради. Його виготовляла команда майстрів з Петропавлівського району. Над втіленням задуму працювали тиждень. Залізну фігуру встановили на Герцовій горі поблизу села Петрівка – поряд із 15-метровим флагштоком, на якому майорить Прапор України, – розповіла начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Миколаївської громади Інна Чернокнижна.
За її словами, ідея встановити Герб-рекордсмен виникла не на пустому місці. В громаді прагнуть розвивати туристичний потенціал.
– Мріємо зробити на Герцовій горі міні-Буковель. Висоти пагорбу цілком достатньо, щоб облаштувати невеличкі гірськолижні спуски для дітей та дорослих. Влітку ж тут можна ставити кемпінг та відпочивати на природі, – пояснила Інна Чернокнижна.
В громаді вже будують плани на нові рекорди. Наступного року на Герцовій горі хочуть викласти великий Герб з декоративного дерева. Кажуть: вийде цілий патріотичний куточок.

Поделиться: