На Дніпропетровщині визначили кращих студентів року

21.12.2018 19:36   -
Новини

Завершився конкурс «Студент року Дніпропетровщини». За першість змагалися 250 хлопців та дівчат із академій, університетів, інститутів, технікумів та коледжів області. Переможцями стали 10 з них.

Конкурс «Студент року Дніпропетровщини» вже всьоме проводив департамент освіти та науки ДніпроОДА. Переможців визначали у 10 номінаціях – «Розумник року», «Спортсмен року», «Інноваційний прорив року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Художня самодіяльність року», «Волонтер року», «Митець року», «Студентський засіб масової інформації року».
-Зазвичай у кожній номінації ми визначали трьох лауреатів, один з яких посідав перше місце. У 2018-му учасники здивували своєю продуктивністю, активністю, ініціативністю, тому правила трохи змінили. Вирішили додатково відзначити ще 20-тьох студентів, – розповіла начальник управління департаменту освіти та науки ДніпроОДА Любов Кравченко.
Серед нагороджених – студентка Дніпровського державного аграрно-економічного університету Єлизавета Бровко. Вона здобула перемогу в номінації «Розумник року».
-Маю друге місце у чемпіонаті з внутрішніх бізнес-кейсів, була учасницею науково-популярного фестивалю «Ніч науки», а ще – міжнародних практичних конференцій в Україні, Болгарії, Польщі. Цей конкурс відкрив для мене нові можливості. Я зрозуміла, що можу досягти більшого, – поділилася Єлизавета Бровко.
Не пас задніх у 2018-му і Іван Карпенко. Студент Придніпровського державного металургійного коледжу здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористування», а ще посів друге місце у Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молодь: наука та інновації». За це хлопцю присвоїли перемогу в номінації «Інноваційний прорив року».
Є, чим пишатися, і студенту Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Владиславу Ільїну. Він – майстер спорту міжнародного класу України, чемпіон Європи з бойового самбо, чемпіон світу з комбат Дзю-дзюцу, срібний призер чемпіонату Європи ММА. У 2018-му хлопець посів першість і в студентському конкурсі. Його номінація – «Спортсмен року».
Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.