На Дніпропетровщині відремонтують об’їзну навколо Кривого Рогу

  20.11.2019 22:43   -
Новини

Зараз всі вантажівки, які прямують із Кропивницького до Дніпра, вимушені їхати центральними вулицями Кривого Рогу. Об’їзна, що з’єднує дві траси національного значення, у неналежному стані. Її окремі ділянки загальною довжиною 30 км – на балансі у різних органів влади.

– До нас звернулася криворізька громада. Самим серцем міста проходить великий трафік вантажівок. Це створює затори та незручності для мешканців. Якщо привести до ладу північну ділянку об’їзної навколо Кривого Рогу, основний транзит із Кропивницького та Дніпра проходитиме повз десяти центральних вулиць. Маємо це зробити разом із місцевою владою та службою автодоріг, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
Об’їзна складається з декількох ділянок. Два відрізки трас національного значення – Н-11 Дніпро-Миколаїв та Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя – перебувають на балансі служби автодоріг. Ділянка між селом Новомайське та селищем Мирівське належить Кривому Рогу. Частина дороги проходить через Лозуватку. Ще 12 км – на балансі області.
– Наступного року обласним коштом капітально відремонтуємо 12 км магістралі. Зараз аналізуємо вартість робіт, аби вона була оптимальною, а не штучно роздутою. Закладемо гроші у бюджет на 2020-й, – запевнив очільник області.
Більше половини дороги проходить малонаселеною частиною Кривого Рогу. Переважну частину ділянки вже відремонтували місцевим коштом. Залишилося зробити ще 3 км. Заступник Криворізького міського голови Олександр Катриченко пообіцяв – наступного року цю ділянку також приведуть до ладу.
Відрізки трас національного значення має відремонтувати служба автодоріг. Зараз там – ями і вибоїни.
– Постійно рухаюся цією дорогою. Це жах! Особливо коли їдеш через міст – хоч машину на руках неси. І бетонка потребує ремонту. Буде чудово, якщо зроблять нормальне покриття, – сказав мешканець Новомайського, водій Микола Тітченко.
Після завершення всіх робіт на в’їздах до Кривого Рогу Укртрансбезпека поставить знаки, аби вантажівки рухалися в об’їзд міста.