На Дніпропетровщині відбудеться тиждень планування сім’ї

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині відбудеться тиждень планування сім’ї отключены

Дніпропетровщина приєднається до Всеукраїнскього тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, який відбудеться з 14 до 21 квітня 2019 року. У медичних закладах Дніпра та області заплановано проведення відповідних заходів.

– В умовах несприятливої демографічної ситуації в Україні, погіршення стану репродуктивного здоров’я населення проблемі планування сім’ї повинна приділятися підвищена увага.. Адже це – дієвий спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей, – впевнений головний лікар Дніпровської міської клінічної лікарні №11 Валерій Чорний. – Вагітність та батьківство мають бути відповідальними. І ця відповідальність лягає на обох майбутніх батьків. Вони повинні знати, коли оптимально планувати вагітність, які мінімальні обстеження треба зробити, аби знати стан свого репродуктивного здоров’я, яку контрацепцію використовувати у кожному індивідуальному випадку, аби уникнути небажаної вагітності та забезпечити оптимальний проміжок між пологами, скільки дітей безпечно народжувати взагалі тощо А ще, звісно, ми будемо розповідати про важливість здорового способу життя та профілактику інфекцій, що передаються статевим шляхом.
У медичних закладах Дніпра намагаються творчо підійти до висвітлення цієї важливої теми, щоб максимально привернути до неї увагу жінок. Зокрема, міська лікарня № 11 запрошує молодь на лекції щодо збереження репродуктивного здоров’я, пропаганди здорового способу життя та безпечної сексуальної поведінки. Але за словами завідуючої консультативно-діагностичноним відділенням 11-ї лікарні Лілії Хамоніної, акушери-гінекологи відділення готові не тільки прочитати ці лекції протягом тижневика планування сім’ї, а й щодня докладати максимум зусиль для грамотного планування вагітності своїх пацієнток та, як наслідок, покращення стану здоров’я української нації в цілому. Тож запишіться на консультацію до свого лікаря акушера-гінеколога саме зараз та задайте питання, які вас хвилюють.
Телефон реєстратури консультативно-діагностичного відділення міськлікарні №11:(056) 734 01 17.

Поделиться: