На Дніпропетровщині створять масштабний екопарк

  12.11.2019 14:43   -
Новини

На Дніпропетровщині відкриють екологічний парк – з різноманітними тваринами та птахами. Це буде велика зона для відпочинку, науково-дослідної роботи, реабілітації дітей.

Над проєктом працюватимуть ДніпроОДА та Благодійний фонд Олександра Фельдмана, який вже має успішний досвід створення екопарку в Харківській області. Відповідний меморандум сторони підписали в облдержадміністрації.
За словами голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка, екопарк стане проектом приватно-державного партнерства. Планується, що переважну більшість коштів виділить інвестор – на будівництво, оснащення, тварин. ОДА допоможе знайти земельну ділянку та підвести комунікації.
-Під час зустрічі в ОДА заклали основу для розвитку екопарку на Дніпропетровщині, – зазначив Олександр Бондаренко. – Наша область має найбільшу кількість населення серед регіонів України, проте не має діючого екопарку. Тому ми зацікавлені зробити якісний, класний проєкт. Він стане майданчиком для спілкування родин, екологічних ініціатив, науково-дослідних робіт, реабілітації дітей з особливими потребами.
Під час реалізації проєкту спиратимуться на досвід «Фельдман екопарку», який знаходиться у Харківській області. За словами народного депутата та громадського діяча Олександра Фельдмана, працюватимуть за європейськими стандартами, проте використають і власні напрацювання.
-Проєкт ми зробили за п’ятибальною системою на шість. Хочемо, аби у Дніпропетровській області вийшло ще краще. Із задоволенням передамо сюди частину свого досвіду та тварин, – поділився Олександр Фельдман. – Наш підхід – це стовідсоткова любов. Максимальне єднання з природою. Це буде не просто зоопарк, а місце для гарного, веселого, корисного дозвілля. Тут будуть розважальна, навчальна, медична та реабілітаційна частини.
Наступний крок в реалізації проєкту – обрати земельну ділянку, яка ідеально підійде для будівництва екопарку.