На Дніпропетровщині перший екзамен основної сесії ЗНО склали 15 тисяч абітурієнтів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині перший екзамен основної сесії ЗНО склали 15 тисяч абітурієнтів отключены

21 травня почалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Першим оцінюється рівень знань з математики. Екзамен в області складали понад 15 тисяч абітурієнтів. Про це повідомила заступник начальника управління департаменту освіти і науки ДніпроОДА Наталія Олійник.

В області працювало 67 пунктів тестування. Контролювали процес складання ЗНО більш ніж 2 тисячі викладачів. Звіритися з правильними відповідями можна було вже наступного дня, зайшовши до особистого кабінету.
Наступне тестування – з української мови. 23 травня його складатимуть понад 28 тисяч одинадцятикласників та випускників ПТУ Дніпропетровщини. Це найбільше в Україні.
Аби потрапити на екзамен, при собі необхідно мати оригінал сертифікату ЗНО, паспорт або свідоцтво про народження, запрошення-перепустку. В іншому випадку до пункту ЗНО не допустять. Заборонено проносити засоби зв’язку, технічні пристрої, матеріали, які не передбачені процедурою тестування.
Загалом ЗНО складатимуть з 11 предметів. Обов’язкові тести – з української мови та літератури, а також на вибір з історії або математики. Абітурієнти також можуть складати іспит з іноземної мови (англійська, німецька, іспанська та французька), хімії, фізики, біології й географії.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести з чотирьох предметів. Результати з трьох – зарахують випускникам як державну підсумкову атестацію.
Основна сесія ЗНО-2019 закінчиться 13 червня тестом із хімії.
До 14 червня оголосять результати тестів з математики, української мови та літератури, фізики, до 20 червня – з біології та іноземних мов, до 25 червня – з історії України, географії й хімії.

Поделиться: