На Дніпропетровщині капітально відремонтували 18 кілометрів дороги

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині капітально відремонтували 18 кілометрів дороги отключены

Двошарове покриття, новенька розмітка та сучасні світловідбивачі. На Дніпропетровщині капітально відремонтували 18 кілометрів автошляху Вільне-Гвардійське. Лишилось – ще три. Роботи продовжать вже навесні 2020 року.

Дорога поєднує селища Орлівщина та Вільне Новомосковського району. Вона йде через військові містечка Черкаське та Гвардійське, а далі – виходить на харківську трасу. Виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Петро Горбенко каже – за останні кілька років покриття вщент «зносилося» та було все у ямах.
– Навантаження на цей автошлях дуже велике, тому останні роки він був у жахливому стані. Але після капітального ремонту значно покращилося сполучення між населеними пунктами. Багато місцевих працюють у сусідніх селищах – тепер дістатися до роботи стало значно легше, – розповів Петро Горбенко.
Роботи стартували у 2019 році. Підрядники вже відремонтували 18 кілометрів шляху між Орлівщиною та Черкаським. Замінили покриття та нанесли розмітку.
– Ми повністю зрізали покриття на поклали два шари асфальтобетону. Також встановили світловідбивачі – для безпеки пішоходів та водіїв, – сказав представник підрядної організації Павло Чухно.
Підрядникам лишилось привести до ладу ще три кілометри – між селищами Гвардійське та Вільне. Роботи планують продовжити вже навесні 2020 року.
Загальна протяжність автошляху – 21 кілометр.

Поделиться: