На Дніпропетровщині госпіталізовані 530 хворих на коронавірус

4 недели ago Зоря2 Комментарии к записи На Дніпропетровщині госпіталізовані 530 хворих на коронавірус отключены

У госпітальних базах Дніпропетровщини знаходяться 530 хворих на коронавірус, із них 322 – у Дніпрі. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк.

Він наголосив, що саме в обласному центрі лікарі фіксують спалах COVID-19. Його пов’язують із грубими порушеннями карантину.

– Сьогодні у нас черговий антирекорд – 298 нових випадків за добу. Це майже втричі більше, ніж вчора. Епіцентром розповсюдження хвороби стало Дніпро – тут коронавірус діагностували у 240 людей. Це передбачувано з огляду на масові заходи, які були організовані на День міста. Якщо протягом тижня-двох тут фіксуватимемо такі самі показники, то місто може потрапити до «червоної» зони, – наголосив Валерій Сердюк.

Він додав, що нині місця для хворих на COVID-19 в двох основних госпітальних базах Дніпра – лікарнях №16 та №21 – закінчуються. Ще є  резерв у лікарні ім. Мечникова та інших медзакладах.

Валерій Сердюк нагадав, що серед симптомів COVID-19 – озноб, підвищена температура тіла, кашель, біль в ногах, руках, спині, слабкість. В разі нездужання найперше слід зателефонувати сімейному лікарю.

 В цілому в госпітальних базах першої хвилі передбачено 2383 ліжка для хворих на коронавірус.

Поделиться: