На Дніпропетровщині будують базу для розвитку спорту в громаді

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи На Дніпропетровщині будують базу для розвитку спорту в громаді отключены

У Солоному фактично зводять «з нуля» стадіон біля опорної школи. Велике поле та майданчик для міні-футболу – вже із сучасним штучним покриттям, безпечним та комфортним для юних спортсменів

«Необхідно, щоб діти у кожному населеному пункті області, незалежно від його розміру, мали комфортні умови для занять спортом. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. Реконструюємо стадіони і спортивні комплекси по всій Дніпропетровщині. Сучасний футбольний стадіон та декілька майданчиків для занять різними видами спорту матимуть і дітлахи Солонянської об’єднаної територіальної громади», – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Вже декілька місяців поспіль спортивну базу школи осучаснюють. Значні кошти виділили з обласного бюджету, решту взяла на себе громада.

У Солоному буде не просто велике футбольне поле, а цілий стадіон із критими глядацькими трибунами. Вже звели огорожу та поклали штучну «траву». Навколо облаштовують бігові доріжки і готують сектор для стрибків.

Директор школи Володимир Бондар подякував обласній раді за допомогу у створенні такої унікальної спортивної бази для школярів.

Поруч зі стадіоном майже готове міні-футбольне поле. А ще неподалік ремонтники облаштовують баскетбольний і волейбольний майданчики, корт для тенісу та ворк-аут зону із антитравматичним покриттям.

Після завершення реконструкції на спортивній базі школи  тренуватимуться й вихованці місцевої ДЮСШ. Там проводитимуться змагання різних рівнів. Поруч зі стадіоном зведуть адмінбудівлю з роздягальнями, душовими і санвузлами.

Всі роботи підрядники планують завершити у 2018-му.

Поделиться: