Музейники Дніпра зустрінуться з колегами з Донеччини

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Музейники Дніпра зустрінуться з колегами з Донеччини отключены

Майже 40 знавців музейної справи з Донеччини приїдуть до Дніпра обмінюватися досвідом з колегами. Делегація відвідає Дніпропетровський національний історичний музей ім. Дмитра Яворницького.

Обговорюватимуть створення в Донецькій області музею російсько-української війни.

– Сьогодні Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького – один з осередків інновацій. В ньому створено перший в Україні Музей АТО, який розповідає про громадянську чесноту та героїзм, – зазначила начальниця управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина. – Експозиції вражають уяву відвідувачів, спонукають їх до обміну думками. А ще долучають до співпереживання подій минулого і навіть надають змогу побачити в них самих себе. Тож історичному музею є що показати і розказати своїм колегам з Донеччини.

Це перша зустріч між Дніпропетровським національним історичним музеєм ім. Яворницького та Донецьким обласним краєзнавчим музеєм після підписання Меморандуму про співпрацю.

Частина дружнього візиту – воркшоп «Сучасний досвід роботи музею». Долучитися запрошують усіх бажаючих 11 серпня з 11:00 до 16:00. Запланована екскурсія по Музею АТО – вуличною та внутрішньою експозиціями. Покажуть залу Пам’яті, а у панорамному кінозалі транслюватимуть фільм «Дніпро – форпост». Далі – лекторій про роботу Музею АТО. Наостанок – оглядова екскурсія по історичному музею.

Відвідувачів чекають за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 16.

Поделиться: