Музей АТО у Дніпрі вже відвідали майже 400 тисяч людей

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Музей АТО у Дніпрі вже відвідали майже 400 тисяч людей отключены

Понад три роки тому у Дніпрі відкрили перший в Україні Музей АТО. Нині там майже 5 тисяч експонатів. Вони зберігають пам’ять про війну на Сході країни та героїку українських воїнів. Внутрішню та зовнішню виставки музею за цей час відвідали майже 400 тисяч людей.
– Музей АТО у Дніпрі – хранитель пам’яті про сучасні сторінки історії країни. Трагічні і героїчні водночас. Тут і бойова техніка, і автівки, на яких вивозили поранених із поля бою, і пам’ятні речі воїнів, – розповіли в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА.
Зовнішня експозиція розташована просто неба, напроти музею. Там – військова техніка, озброєння, дорожні знаки.
У внутрішній виставці – речі військових, волонтерів, капеланів, медиків, журналістів. У залі пам’яті – майже 600 фотографій загиблих воїнів із Дніпропетровщини та їхні речі. Улюблені шахи, листівка матері, книга, розтрощений кулями телефон.
А ще – унікальний для музеїв України кінозал. Там транслюють панорамний фільм про війну на Сході. Зображення – відразу на чотири стіни. Проходять зустрічі та презентації.
Музей АТО можна відвідати з вівторка до п’ятниці – з 10:00 до 19:00, у суботу та неділю – з 10:00 до 18:00. Адреса: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 16. Вхід вільний.

Поделиться: