Музей АТО передав до бібліотек та шкіл області 5 тисяч книжок

  09.01.2020 12:56   -
Новини

Близько 5 тисяч книг передав Музей АТО до бібліотек, шкіл та університетів Дніпропетровщини. Понад 100 комплектів історичної та патріотичної літератури безкоштовно відправили до книжкових осередків області. Частину примірників надіслали й до інших областей країни.
– У 2019-му Міністерство інформполітики України передало до Музею АТО кілька тисяч книжок. Вони – про українських героїв, події минулого та сьогодення. Посилки вже отримали мешканці різних куточків нашої області, – розповіла начальниця обласного управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.
Книги вже отримали бібліотеки Дніпровського, Апостолівського, Петропавлівського, Павлоградського, Синельниківського, Нікопольського, Юр’ївського районів області. А також шкільні бібліотеки Дніпра та Кам’янського. Частину комплектів надіслали на Луганщину, Львівщину, Івано-Франківщину.
У кожному комплекті – більше 20 історичних та науково-популярних книжок. Вони розповідають про різні аспекти з історії України, у тому числі – про війну на Донбасі.
– Музей АТО став свого роду центром розповсюдження книг та знань, – розповів заступник директора Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького Юрій Фанигін. – Книги відправляємо усім, хто звертається до нас із таким проханням. Продовжимо просвітницьку роботу і у 2020-му. У пріоритеті – охопити найвіддаленіші райони та об’єднані територіальні громади області.
Щоб отримати книги, слід звернутися до Музею АТО. Він знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 16. Телефон: (066) 100 29 80.