Молодь області запрошують взяти участь у конкурсі відеопромов

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь області запрошують взяти участь у конкурсі відеопромов отключены

Активні хлопці та дівчата Дніпропетровщини можуть взяти участь у конкурсі відеопромов. Його проводять до Міжнародного дня прав людини.

– Конкурс познайомить молодь регіону з міжнародними  стандартами в галузі прав людини. Учасники та учасниці отримають досвід публічних виступів, навчаться наводити переконливі аргументи та поширювати власні ідеї. А найважливіше, зможуть усвідомити важливість захисту власних прав та свобод, – розповів заступник начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук. – Долучатися запрошують учнів старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, закладів професійно-технічної освіти, студентів 1-3 курсів вишів області.

До 20 години вечора 5 грудня учасникам потрібно зареєструватися. Відеопромови – надіслати на електронну адресу debate.dp@gmail.com до 7 грудня включно з поміткою «На конкурс». Виступ має бути тривалістю 4-5 хвилин, аргументи у ньому – переконливими. Коло питань варто розглядати у контексті сучасної України та інтересів дітей і молоді. Знімати можна на мобільний телефон, якість відео на результати не вплине.

Переможців оголосять 12 грудня. Вони отримають сертифікати та можливість безкоштовної участі в онлайн тренінгу з ораторської майстерності від кращих тренерів дебатної спільноти.

Більше шанців на перемогу у тих, хто розповість успішну історію захисту порушених прав.

Теми відеопромов, критерії оцінювання та детальні умови конкурсу – за посиланням.

Конкурс «Права людини очима молоді» проводить ГО «Нове Бачення» спільно з Українським культурним фондом.

Міжнародний день прав людини відзначають 10 грудня. Він був заснований на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у 1950 році.

Поделиться: