Молодь Дніпропетровщини може оформити електронний студентський квиток

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Молодь Дніпропетровщини може оформити електронний студентський квиток отключены

В Україні почали діяти студентські е-квитки. Оформити електронний аналог звичайного, пластикового, можна за допомогою онлайн-сервісу держпослуг «Дія».

Е-квиток може підтвердити статус студента та право на пільги, передбачені законодавством. Для його пред’явлення достатньо мати з собою смартфон із відповідним додатком. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

– Скористатися новим зручним сервісом можуть всі студенти вишів та учні профтеху області. Точніше ті, хто вже отримав звичайний студентський. Все – безкоштовно та за бажанням. Електронний квиток не потребує додаткового пред’явлення звичайного студентського чи документа, що посвідчує особу, – зазначили в департаменті.

Аби отримати е-студентський, необхідно завантажити на смартфон додаток онлайн-сервісу державних послуг «Дія» та пройти ідентифікацію.

Переваги е-квитка вже відчули на собі студенти Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Цей виш долучився до пілотного проєкту ще рік тому.

– З електронним квитком студентам стало набагато зручніше. Головне – його неможливо загубити. Раніше мали багато запитів на відновлення документу. Доводилося чекати від 2 до 3 місяців. У цей період студенти з інших населених пунктів не могли скористатися 50-відсотковою знижкою на проїзд у позаміському транспорті, – розповів проректор з перспективного розвитку Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Микола Трегуб.

Достовірність е-квитка студента можна перевірити за допомогою унікального QR-коду, на сайті ЄДЕБО або в Реєстрі студентських (учнівських) квитків. Електронний студентський квиток має паралельний зі звичайним термін дії.

Поделиться: