Мешканцям області розповіли, як захиститися від коронавірусу

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканцям області розповіли, як захиститися від коронавірусу отключены

Вірус 2019 – nCoV за симптомами схожий на звичайну гостру респіраторну інфекцію. В основному це лихоманка, кашель, проблеми з диханням. Та уханьський «родич» ГРВІ небезпечний своїми ускладненнями. Зокрема, пневмонією. Як захиститися від нового вірусу, розповіли в обласному департаменті охорони здоров’я.

– Хвороба може проявитися через 2-14 днів після зараження, – зазначили у департаменті. – Уникнути зараження допоможуть добре знайомі всім правила. Найперше – дотримуватися гігієни. Потрібно часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами.

Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку потрібно негайно викинути та помити руки. Не торкайтеся брудними руками очей, носа або рота.  Уникайте контакту з усіма, хто має симптоми захворювання. Провітрюйте приміщення та дезінфікуйте всі поверхні. 

Небезпечними можуть бути сирі чи недостатньо термічно оброблені тваринні продукти. Це також стосується м’яса та молока.

Якщо захворіли – повідомте роботодавця та залишайтеся вдома. Обов’язково викличте лікаря.

Люди з кашлем та нежиттю обов’язково мають носити захисну маску. Змінювати її потрібно кожні чотири години.

Нині у світі зареєстровано понад 89 тисяч лабораторно підтверджених випадків 2019 – nCoV, з них 3 тисячі – летальні. Одужало вже більше 45 тисяч осіб. В Україні офіційно не зафіксовано жодного випадку захворювання.

Поделиться: