Мешканців області запрошують приєднатися до радіодиктанту

  30.10.2019 16:53   -
Новини

8 листопада відбудеться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Його писатимуть тисячі людей у різних куточках країни та світу. Долучитися запрошують і мешканців Дніпропетровщини, – про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
Радіодиктант розпочнеться об 11:00. Послухати його можна буде на хвилях каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо. Текст читатиме педагог, лінгвіст, теле- та радіоведучий Олександр Авраменко.
Перевірити, чи допустили помилки, учасники зможуть вже за 15 хвилин після завершення диктанту. Текст оприлюднять на сайтах UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення.
До оприлюднення всі бажаючі можуть надіслати свої тексти на перевірку – на адресу rd@nrcu.gov.ua. Вони візьмуть участь в конкурсі на кращу роботу.
Буде й конкурс на кращий твір. Тему оголосять на початку ефіру. Творчу роботу, разом із текстом радіодиктанту, потрібно буде надіслати до 10 листопада на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, буд. 26, UA: Українське радіо або на електронну пошту: rd@nrcu.gov.ua з поміткою «Твір». Десять найкращих творів відзначать призами.
У 2019 році радіодиктант національної єдності проходитиме вже вдев’ятнадцяте. Його за традицією приурочать до Дня української писемності та мови. У 2018-му диктант писали майже 33 тисячі учасників. 311 людей не зробили жодної помилки.