Мешканців області запрошують долучатися до всеукраїнського проєкту #Мандруй Україною

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканців області запрошують долучатися до всеукраїнського проєкту #Мандруй Україною отключены

Мешканці області можуть взяти участь у масштабному всеукраїнському проєкті #Мандруй Україною. Його мета – підтримати внутрішній туризм країни.   

– Наш регіон не тільки промисловий гігант. Це край з мальовничою природою та цікавою історією, – зазначили в обласному департаменті економічного розаитку. – Маємо унікальні куточки, про які варто розповісти всій країні. Аби популяризувати туризм в області, втілюємо проєкт «Туристичні магніти Дніпропетровщини». А мешканців закликаємо долучатися до всеукраїнської ініціативи #Мандруй Україною».

Для участі потрібно розказати про своє улюблене місце у будь-якій соціальній мережі і додати до публікації хештег #МандруйУкраїною. А ще позначити геолокацію цього туристичного куточка. Можна дати рекомендації, де варто побувати і що побачити.

Проєкт «Мандруй Україною» реалізують Державне агентство розвитку туризму України за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Поделиться: