Мешканці Волоського зможуть отримувати адмінпослуги у рідному селі

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці Волоського зможуть отримувати адмінпослуги у рідному селі отключены

У селі Волоське Дніпровського району відкрили філію Новоолександрівського ЦНАПу. Там місцеві можуть отримати більше сотні адмінпослуг, – про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА. 

– На Дніпропетровщині – одна з найбільш розгалужених мереж ЦНАПів в країні. В області працюють 56 таких центрів. Люди можуть отримати потрібні їм документи, не вистоюючи черги. Прагнемо, аби в майбутньому кожна громада мала свій центр адмінпослуг, – зазначають у прес-службі.
Філію Новоолександрівського ЦНАПу відкрили у селі Волоське.
– Прийшла взяти довідку про склад сім’ї. Раніше доводилося їхати до Новоолександрівки, а тепер – зручно, все можна отримати на місці і до того ж дуже швидко, – радіє місцева мешканка Ірина Молоканова.
Філія ЦНАПу надає більше сотні адмінпослуг. Найбільш популярні – оформлення довідок про склад сім’ї та реєстрація нерухомого майна.
– Протягом робочого дня до нас звертаються до тридцяти людей, яким ми надаємо допомогу. Добре, що місцевим тепер не треба їхати майже за десять кілометрів, аби отримати адмінпослуги. Необхідні документи можна оформити у своєму селі, – поділилася адміністратор ЦНАПу Альона Тирса.
Загалом на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.

 

Поделиться: