Мешканці області взяли вже більше 18 тисяч «теплих кредитів»

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці області взяли вже більше 18 тисяч «теплих кредитів» отключены

Мешканці Дніпропетровщини скористалися можливостями урядової програми і взяли вже більше 18 тисяч «теплих кредитів». Тим самим запозичили в держави понад 300 млн гривень, які витратили на придбання «негазових» котлів, на утеплення індивідуальних будинків та на купівлю енергоефективного обладнання й матеріалів для ОСББ та ЖБК. Про це повідомили в департаменті ЖКГ ДніпроОДА.

– Одним із стимулів об’єднання мешканців багатоповерхівок у ОСББ є урядова програма «теплих кредитів». Люди можуть проводити термомодернізацію будинків, встановлювати енергоефективне обладнання – частину коштів їм відшкодує держава, – розказали в департаменті.
Від 40% до 70% тіла позики – стільки бере на себе держава. Фінансові стимули стосуються утеплення стін, підвалів та дахів, модернізації системи опалення, заміни вікон, встановлення лічильників тепла й води.
Повний перелік обладнання та матеріалів, на які розповсюджується державна компенсація – за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya.
«Теплі кредити» надають «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк» та «Приватбанк» на термін від 6 місяців до десяти років.
У 2018-му ОСББ та ЖБК Дніпропетровщини взяли понад 189 «теплих кредитів» на суму 30 млн гривень.
Нагадаємо, урядова програма започаткована в Україні у 2014 році. З того часу вигідними позиками скористалися більше 18 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

Поделиться: