Мешканці області можуть пройти обстеження у флюорографах «на колесах»

1 месяц ago Зоря2 Комментарии к записи Мешканці області можуть пройти обстеження у флюорографах «на колесах» отключены

Мешканці області можуть безкоштовно обстежитись в пересувних флюорографах. Акції пройдуть у Дніпрі, Жовтих Водах та Верхньодніпровську. Їх мета – профілактика туберкульозу та інших захворювань органів дихання.

– Під час пандемії коронавірусу люди мають ще ретельніше дбати про своє здоров’я. Та через буденні справи, роботу, шалений ритм життя не всі можуть знайти час на обстеження. Аби мешканці регіону могли швидко перевірити стан легень, організовуємо для них роботу флюорографів «на колесах, – розповіла регіональний експерт із фтизіатрії обласного департаменту охорони здоров’я Наталія Гранкіна. – Найближчі акції пройдуть в Дніпрі, Жовтих Водах та Верхньодніпровську. Результати пацієнти зможуть дізнатися одразу. А ще отримати консультацію лікаря-фтизіатра.

20 жовтня машина-флюорограф прийматиме у Дніпрі біля ТЦ Вавілон на вулиці Маршала Малиновського, 2: з 10:00 до 14:30 та у Жовтих Водах на вулиці Козацької слави 1/3. Містян також чекатимуть на знімки з 10:00. 

21 жовтня пересувна «лабораторія» робитиме дослідження у Верхньодніпровську на проспекті Шевченка, 17. Там запланована широкомасштабна акція. На свіжому повітрі розгорнуть справжню амбулаторію. Кожен охочий зможе отримати консультацію терапевта, пульмонолога або сімейного лікаря. За потреби виміряти тиск, рівень глюкози в крові, здати тест на ВІЛ та гепатит, пройти анкетування про туберкульоз. Прийом триватиме з 10:00.

23 жовтня флюорограф «на колесах» працюватиме поблизу ТРЦ Караван у Дніпрі за адресою: вул. Нижньодніпровська, 17, з 10:00 до 14:30.

Поделиться: