Майже 100 медиків області провели у Дніпрі незвичайний флешмоб

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Майже 100 медиків області провели у Дніпрі незвичайний флешмоб отключены

На Дніпропетровщині вперше відзначили День екстреної медичної допомоги. Близько 100 медиків намагалися привернути увагу людей до важливості служби екстреної меддопомоги. На площі перед ДніпроОДА медики області провели незвичайний флешмоб. Вони вишикувалися в живі написи «SOS» та «103».
Відзначати 20 квітня День екстреної медичної допомоги – ініціатива департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА.
– Ми хотіли привернути увагу людей до того, наскільки важливу справу робить служба екстреної меддопомоги. В ній працюють люди, які щодня рятують життя, – зазначила директор департаменту Наталія Будяк
Учасники флешмобу вишикувалися на площі перед ДніпроОДА. Вони створили «живі» написи. Спочатку можна було побачити «SOS». Потім медики перешикувались та зобразили напис «103». Доповнювали враження червоні повітряні кульки й футболки учасників з символічними слоганами «Ми рятуємо життя».

В акції взяли участь майже 100 медиків та лікарів «швидкої» з різних міст області.
– Готувалися близько місяця. Як складати самі «живі літери», тренерувалися три дні, – розповіла лікар Катерина Барсукова.
Під час флешмобу медики заряджали всіх гарним настроєм.
– Хотілося б зворотнього зв’язку від мешканців області. Не все залежить від лікаря. Якщо «швидкій» будуть поступатися дорогою, зможемо врятувати більше людей, – зазначив директор обласного центру екстренної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Поделиться: