Лікарні Дніпра отримали гуманітарний вантаж із США

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Лікарні Дніпра отримали гуманітарний вантаж із США отключены

Першу частину гуманітарної допомоги із медичними матеріалами від міжнародних благодійних організацій «ROCMaidan» та «InterVol» передали шістьом закладам Дніпра. Увесь вантаж прибув до лікарні № 4, а далі його розподілять між міськими лікарнями № 2, 6, 9, 12, 16.
Переговори про поставку гуманітарного вантажу почались у 2018 році, коли делегація Дніпровської міської ради на чолі з мером Борисом Філатовим перебувала у США, зокрема місті Рочестер (штат Нью-Йорк). У результаті переговорів з представниками української діаспори та міжнародними благодійними організаціями домовились про гуманітарну допомогу дніпровським міським лікарням. Організовували доставку цього вантажу до України Ярослав Кірик, власник однієї з найбільших шипінгових компаній, та Сергій Амелін, керівник благодійної організації «БФ «Об’єднані заради миру».
– На сьогодні перша частина гуманітарної допомоги – це понад 400 великих коробок з медичними витратними матеріалами та інвентарем, призначеним для терапевтичних, гінекологічних, травматологічних та інших служб міських лікарень. Ми дуже вдячні українській діаспорі м. Рочестера за надану допомогу, за таке піклування. Звичайно, медичні витратні матеріали завжди необхідні у лікуванні, їх ніколи не буває забагато, – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення міськради Юлія Віклієнко.
Представниця мерії також додала, що планується ще декілька поставок подібної гуманітарної допомоги із США.
– Також у планах обмін досвідом між американськими та дніпровськими лікарями. Наразі ведемо перемовини про точні дати та заходи у рамках такого обміну, – сказала Юлія Віклієнко.
Міська лікарня № 9 – одна із перших, хто отримала гуманітарну допомогу.
За словами генеральної директорки цього лікувального закладу Олени Фінкової, усе, що представлено у гуманітарному вантажі, дуже потрібне для якісного лікування пацієнтів.
– Як керівник знаю, що четверта частина бюджету, який розподіляється на лікарні, зокрема, придбання медикаментів, йде саме на витратні медичні матеріали. Тому вони завжди необхідні для проведення якісного лікування наших пацієнтів. Медичні працівники нашої лікарні з нетерпінням чекають цього гуманітарного вантажу, щоб одразу застосовувати його у роботі, – наголосила Олена Фінкова.

Поделиться: