Лихівська ОТГ долучилась до програми «Громадський бюджет-2020»

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Лихівська ОТГ долучилась до програми «Громадський бюджет-2020» отключены

У Лихівській об’єднаній теріторіальній громаді розпочалася реалізація цільової програми бюджету участі. Мешканці ОТГ можуть подавати свої проєкти з 15 березня по 15 квітня. Про це повідомили в областному департаменті економічного розвитку.

– Громади області активно реалізують програму бюджету участі. На запропоновані людьми проєкти виділяють від 50 до 500 тисяч грн. Це може бути облаштування спортивного чи дитячого майданчика, закупівля комп’ютерів для шкіл або книжок для бібліотек, – зазначили у департаменті. – Експертна рада попередньо оцінює всі пропозиції. Далі мешканці голосуванням обирають найкращі. І, нарешті – втілюють у життя.

Вперше цьогоріч долучитися вирішила й Лихівська ОТГ. У місцевий бюджет на програму заклали 50 тисяч грн. Подавати проєкти на конкурс потрібно до виконкому селищної ради. Детальніше – за посиланням. Чекають на різні пропозиції – від благоустрою парку до будівництва нової зупинки.

– Мешканці самі вирішуватимуть, куди витрачати гроші громади, – розповіла голова Лихівської громади Любов Горбенко. – Зможуть залучати інвесторів для співфінансування. Реалізацію кращих проєктів розпочнемо восени.

Бюджет участі – це частина коштів місцевого бюджету. У їх розподілі може брати участь кожен мешканець громади. На що витратити гроші, люди вирішують самостійно шляхом голосування.

Поделиться: