Легкоатлети області здобули дев’ять медалей Зимового чемпіонату України

12.02.2021 17:49   -
Новини

У Сумах завершується Зимовий легкоатлетичний старт. Чемпіонат України вже приніс до скарбнички області три золоті, три срібні та три бронзові медалі.

– Легкоатлети області яскраво відзначилися на Зимовому національному чемпіонаті. Вище та вправніше стрибали, швидше бігли. Встановлювали особисті рекорди та здобували путівки на міжнародні змагання. Старання наших спортсменів принесли дев’ять нагород, – повідомив начальник обласного управління молоді та спорту Олександр Пшеничников.

Авторки перемог – стрибунка Ярослава Магучіх, бігунка Ганна Рижикова-Ярощук. «Золото» у стрибках із жердиною взяв Іван Єрьомін.

Ярослава Магучіх вчергове підкорила висоту 2 метри у приміщенні. Ганна Рижикова-Ярощук встановила особистий рекорд на 400-метрівці – 52,57 с.

-Головними суперницями Ганни на дистанції були її напарниці. Ті, з якими вона зазвичай виступає в естафеті 4 по 400.  Дівчата зайняли увесь п’єдестал пошани, – розповів головний тренер збірної команди Дніпропетровської області Василь Ярощук.

Серед «срібних» призерів – Тетяна Кайсен. Дистанцію у 200 м вона пробігла за 24,62 с. На 60-метрівці другим фінішував Станіслав Коваленко.

Дисципліна «потрійний стрибок» подарувала одразу трьох призерів. Срібну медаль завоював Євген Шевченко, бронзову – Олександр Попко та Анастасія Колотій.

Легкоатлетці Катерині Онісімовій на дистанції 3000 м з перешкодами дісталася «бронза».

Ярослава Магучіх, Ганна Рижикова-Ярощук та Станіслав Коваленко у березні виступатимуть на чемпіонаті Європи в Польщі.