Курорт «Солоний лиман» презентують інвесторам

  06.11.2019 14:46   -
Новини

Міжнародна компанія «Masterconcept» допоможе підготувати комплексну стратегію розвитку курорту «Солоний лиман», що на Дніпропетровщині. Цей майстер-план ляже в основу презентації перспектив оздоровниці для інвесторів.

Про це домовилися під час зустрічі голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко та генеральний директор «Masterconcept» Гернот Лайтнер.
– З компанією «Masterconcept» познайомилися на міжнародному форумі в Маріуполі. Її представники зацікавилися нашим курортом «Солоний лиман». Він вирізняється цілющими грязями та мінеральною водою, які використовують в лікуванні, заспокійливою природою та кваліфікованими фахівцями. При цьому – застарілою матеріально-технічною базою. Подарувати оздоровниці друге життя та перетворити її на сучасний курорт можуть інвестори. Для цього маємо грамотно презентувати їм переваги «Солоного лиману». В цьому і допоможе «Masterconcept», який має досвід в розвитку курортів в Європі та Азії, – розповів Олександр Бондаренко.
За словами очільника області, міжнародна компанія також розглядає можливість інвестувати у розвиток «Солоного лиману».
«Masterconcept» займається розвитком туризму, урбаністикою, транспортним плануванням. Компанію заснували в Австрії 12 років тому. За останні роки вона втілила понад 70 проєктів по всьому світу.