Криворіжець візьме участь у «Іграх нескорених»

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Криворіжець візьме участь у «Іграх нескорених» отключены

Учасник АТО/ООС із Кривого Рогу Василь Стуженко увійшов до складу збірної України, яка поїде на «Ігри нескорених». Це міжнародні змагання в паралімпійському стилі для поранених військових, – про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА.

– Можна сказати, що підготовка до «Ігор нескорених» зайняла у мене два роки. У 2018-му потрапити до збірної так і не вдалося. Цьогоріч доклав більше зусиль – і все вийшло! Буду брати участь у змаганнях з двох видів спорту – стрільба з лука та плавання, – розповів Василь Стуженко.
Перемога далася криворіжцю нелегко. Змагатися довелося із 200 спортсменами зі всієї України, з яких обрали 20 учасників.
– Лише 10% уваги на «Іграх нескорених» спрямовано на спорт. Головна мета – реабілітація військових. Я отримав поранення у 2014 році під Іловайськом. Втратив руку і ногу, ­­– поділився Василь Стуженко. – Та раніше спортом не захоплювався. А от після війни намагаюся брати участь у всіх можливих змаганнях.
«Ігри нескорених» («Invictus Games») – міжнародні спортивні змагання для військових з інвалідністю, засновані принцом Гаррі Уельським в 2014 році. У 2020-му вони відбуватимуться у Нідерландах з 9 по 16 травня. До першості приєднаються 500 учасників з майже двох десятків країн. Вони змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

Поделиться: