Коронавірус викликає депресію та психози

2 недели ago Алина Мачула Комментарии к записи Коронавірус викликає депресію та психози отключены

Станом на середу, 31 березня, за даними інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса в світі зафіксовано 128 158 699 випадків зараження.

Лідерами за поширенням захворювання є Бразилія: там за добу виявили 84 тисячі 494 випадки. На другому місці США із кількістю нових захворівших 62 тисячі 313 осіб, а 56 тисяч 211 людей захворіли за останню добу в Індії.

Невтішна статистика і в Україні. За минулу добу – більше 11-ти тисяч нових випадків коронавірусу. Наразі у «червоній» зоні залишається 10 областей. Найбільш складна ситуація із заповненістю лікарень склалася в Києві та в Одесі. У «жовтій» зоні залишається Херсонська область. До «зеленої» не потрапила жодна.

Що ми знаэмо про наслідки захворювання на коронавірус? Світлана Мороз, завідувачка обласного центру психосоматичних розладів на базі психоневрологічного відділення КП “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова”, розповіла про постковідні нервові психічні розлади.

Источник: ДніпроTV

Поделиться: