Корбан: Принцип встановлення наземних укриттів — там, де багато людей

  09.11.2022 12:36   -
Новини

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, за яким принципом встановлюють бетонні укриття на місцях зупинок громадського транспорту в нашому місті. Про це він говорив в ефірі телеканалу ДніпроTV.

— У Дніпрі біля зупинок громадського транспорту зводять 28 бетонних укриттів, де городяни можуть захиститись від ворожих атак з повітря. Як вибирали зупинки? Як укриття розподіляються районами міста?

— Місяць тому на засіданні Громадської ради розглянули кілька проектів наземних укриттів. Це один вид, незабаром будуть інші.

Затвердили типові проекти та запропонували міськраді провести тендери та замовити укриття.

Довго сперечалися, де їх ставити. У місцях великого скупчення людей. Здебільшого – на великих транспортних вузлах у центрі міста та у мікрорайонах у місцях пересадок. І громадські місця, де люди гуляють – парки, набережні.

28 – лише початок. Будуть укриття біля дитсадків, шкіл і пізніше, можливо, у великих дворах, де багатоповерхова забудова і не вистачає притулків. Ухвалено рішення, що укриття можуть бути поставлені у дворах цих будинків, щоб люди могли спуститися і сховатися.

Ця робота почалася і продовжиться, доки не піде загроза.