Комунальники Дніпра борються з бурульками

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Комунальники Дніпра борються з бурульками отключены

У Дніпрі комунальники активно борються з бурульками. Про це 29 січня заявив начальник управління з експлуатації житлового господарства департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Віталій Слепцов.

Наразі машина з підйомником працює у центральному районі міста, адже тут зосереджений найбільший потік людей. Сьогодні бурульки прибирають на проспекті Яворницького та вулицях Грушевського, Челюскіна, Савченка, Воскресенській.

-При випадінні сніжного покрову, коли мінусова температура вночі чергується з плюсовою вдень, виникає ризик падіння бурульок та снігу, що накопичуються на декоративних фасадах та покрівлях будівель. Ми також розміщуємо оголошення та стрічки для попередження. На щастя, поки що цьогоріч травмувань не було, – зазначив посадовець.

Крім того, міська рада співпрацює з орендаторами приміщень. Підприємців просять огороджувати стрічкою потенційно небезпечні місця чи самим прибирати бурульки. Дніпрянам для прибирання льоду з їхніх будинків необхідно звертатися до керуючих компаній, що їх обслуговують. Вони мають замовляти спецтехніку.

– Максимальне падіння бурульок очікується цього тижня. Уже наступними вихідними температура має бути +8 за Цельсієм. Якщо прогнози справдяться, то ми забудемо про цю проблему. Просимо містян бути дуже уважними, а власників авто не паркуватися біля будівель, – сказав Віталій Слепцов.

Поделиться: