Композиторів області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Композиторів області запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі отключены

Автори музичних творів для дітей та юнацтва Дніпропетровщини можуть взяти участь у конкурсі на здобуття премії імені В. Косенка. Вона присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА.

Премія – у розмірі 20 тисяч грн. На її здобуття висуваються завершені музичні твори, які були написані та виконані протягом останніх п’яти років.
Пропозиції щодо претендентів вносять творчі спілки та колективи, культурно-мистецькі виші, театрально-видовищні заклади.
Заявки подаються до 1 жовтня 2019 року до Міністерства культури України за адресою: Київ, 01601, вул. І. Франка, 19, відділ музичного мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва, к. 310.
У пакеті документів – клопотання про присудження премії, інформація про претендента та його творча характеристика, письмова згода на висунення твору. Також слід додати аудіо чи відеозаписи композиції, рецензії.
Додаткова інформація – за посиланням: https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0756-17 або за тел.: (044) 234-79-11.

Поделиться: