Koktebel Jazz Festival: наступного року фестиваль знову пройде на Арабатській Стрілці

  22.09.2021 17:07   -
Новини

Організатори популярного музичного фестивалю анонсували його проведення у 2022 році на Арабатській Стрілці. Саме тут, в кінці серпня-початку вересня, він з успіхом пройшов у 2021 році, повідомляє Акцент із посиланням на azov.zp.ua.

Koktebel Jazz Festival – один із найбільших в Україні опен-ейр фестивалів джазової музики, історія якого налічує вже 19 років. Спочатку він проводився в Коктебелі, але з 2014 року «мандрував» по ​​країні в пошуках підходящого місця.

У 2021 році  таким місцем стало Щасливцеве – курортне село, розташоване на Арабатській Стрілці. Саме там з 29 серпня по 5 вересня пройшов грандіозний захід, що об’єднав любителів джазу з усієї України.

Локація так сподобалася як організаторам і учасникам, так і глядачам, що було вирішено проводити фестиваль на наступний рік знову тут. На своїй сторінці в Facebook організатори заходу подякували всім причетним до його проведення, і заявили про намір зупинитися на косі:

 «Раді анонсувати, що у 2022 році фестиваль повернеться до звичного формату декількох сцен біля самого моря, але на дуже теплій і затишній локації – на Арабатці, з великим вибором розміщення на будь-який смак, включно з кемпінгом».

Також відзначили, що в наступному році фестиваль пройде з 7 по 10 вересня. Нагадаємо, що Арабатська Стрілка – це довга піщана коса на північному заході Азовського моря в Херсонській області, що включає села Генічеська Гірка, Щасливцеве та Стрілкове. Всі вони  наділені просторими піщаними пляжами і теплим морем з пологим дном та плавним заглибленням, динаміка якого збільшується від Генгірки до Стрілкового. А також славляться наявністю унікальних природних ресурсів – рапних і рожевих озер, лікувальних грязей і термальних джерел.

Поділитись: