Керівництво Кривбасзалізрудкому погодилося підвищити зарплатню гірникам

  11.09.2020 19:00   -
Новини

Криворізький залізорудний комбінат погодився підвищити зарплатню працівникам. Вже підписано відповідний наказ. Це була одна з вимог гірників, які тиждень страйкують в підземних умовах на шахтах підприємства.

-Перемовини у Кривому Розі досягли проміжного підсумку. Керівництво комбінату пішло на поступки та погодилося виконати одну з головних умов гірників – підвищити зарплатню, – розповів голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко. – Я вдячний керівництву Міністерства розвитку економіки, Держслужбі України з питань праці, народним депутатам, Нацслужбі посередництва та примирення за активний діалог. Менеджменту підприємства та працівникам – за готовність до конструктивних перемовин. Ситуація непроста, проте слід іти до компромісу.

У наказі Кривбасзалізрудкому йдеться про підвищення зарплатні надземним та підземним працівникам на 10-25%. Дискусія триває. Нині гірники обговорюють запропоновані умови задля остаточного вирішення спору.

Публічне акціонерне товариство «Криворізький залізорудний комбінат» – найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Його основні підрозділи – шахти «Батьківщина», «Жовтнева», «Гвардійська» та «Тернівська», де саме страйкують гірники.

Поділитись: