Кастинг фестивалю «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Кастинг фестивалю «Z_ефір» у Дніпрі зібрав майже тисячу дітей отключены

Гра на музичних інструментах, вокальне мистецтво, театральна майстерність, оригінальний жанр та хореографія. Півсотні номерів представили на розсуд журі учасники кастингу обласного талант-фесту «Z_ефір» у Дніпрі, 20 з них пройшли до другого туру.

– Кастинги дитячого талант-фесту «Z_ефір» добігають кінця. Позаду – сотні номерів та тисячі талановитих дітей, – повідомили у прес-службі ДніпроОДА. – Вже 1 червня на гала-концерті виступлять кращі з кращих. Вони отримають винагороди за свої старання, а ще – можливість поспілкуватися з зірками.
Учасниками кастингу в Дніпрі стала майже тисяча дітей. Вони представили півсотні номерів у п’яти жанрах. Дівчата із танцювального ансамблю «Just Dance» Петропавлівського району підіймали настрій танком «Весела каша» та яскравими костюмами. 10-річна Вероніка Дмитрієва підкорювала сцену силою свого голосу – дівчина співає вже чотири роки й викладачі дуже високої думки щодо її здібностей.На першість сподіваються і діти з творчого об’єднання «Джерельце». Їхній «козир» – театральна постановка за твором «Тополя» Тараса Шевченка.
Зриває оплески залу 15-річний Максим Прилипко – перший бітбоксер за всі кастинги талант-фесту «Z_ефір». Він представив «Оригінальний жанр».

– Хотів піти на «Україна має талант», але підвернувся цей конкурс. Мама сказала, що це мій шанс, – зізнався хлопець. – Бітбокс, взагалі, – це новий напрямок у музиці, він неординарний, і мені це подобається. Щоб вдосконалюватися, потрібна постійна практика. Чим більше ти повторюєш звуки, тим насиченішими вони стають.
Члени журі назвали виступ бітбоксера одним із найяскравіших номерів кастингу. Загалом участь у дніпровському етапі фесту взяли 24 солісти та майже стільки ж колективів. Нагадаємо, у фінал талант-фесту «Z_ефір» оберуть 30 переможців, які виступлять на гала-концерті 1 червня.

Поделиться: