Карантин з користю: що пропонують мешканцям області музеї

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Карантин з користю: що пропонують мешканцям області музеї отключены

По Дніпропетровському художньому музею можна пройтися онлайн, а в історичному музеї підготували список цікавих майстер-класів для дітей.  

-Через карантин музеї, як  і всі інші заклади культури області, перенесли заплановані події на невизначений термін. Зокрема,  відкриття виставок та проєктів, – зазначила начальниця обласного управління культури, національностей та релігій Наталія Першина. – Проте музеї продовжують працювати дистанційно, аби допомогти мешканцям області провести карантин з користю.

Дніпропетровський художній музей започаткував нову рубрику «Музейники про перлини колекції» у Facebook (https://www.facebook.com/artmuseumdp/). А ще – пропонує онлайн-тур музеєм: https://artmuseum.dp.ua/?page_id=8594.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького підготував серію постів про видатних земляків, історичні події, цікаві факти, унікальні експонати: https://www.facebook.com/yavornytskiymuseum/.

А ще – список майстер-класів, які разом з дітьми можна повторити у домашніх умовах, не докладаючи багато зусиль: https://www.facebook.com/yavornytskiymuseum/.  Музей пропонує відправляти свої роботи в телеграм за номером +380674474706, їх публікуватимуть на сторінці музею в Instagram. Автори робіт, які наберуть найбільшу кількість реакцій, отримають призи.

Віртуальні тури історичним музеєм та музеєм АТО – за посиланням: http://www.museum.dp.ua/virtual-tours.html.

Поделиться: