Канадці звели у Нікополі потужну сонячну електростанцію

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Канадці звели у Нікополі потужну сонячну електростанцію отключены

Понад 32 тисяч панелей та до 10 МВт електроенергії на годину. У Нікополі звели найпотужнішу в області сонячну електростанцію. На це канадський інвестор виділив майже 11 млн євро, – про це розповіли у прес-службі ДніпроОДА.

Нині в області вже дві сонячні електростанції – у Підгородному та Нікополі. На їх будівництво не витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Усе – за рахунок інвестора, – кажуть у прес-службі.
Електростанцію у Нікополі звели за півроку. Гроші на її будівництво надав канадський інвестор. Реалізації проекту сприяли ДніпроОДА та Дніпропетровське інвестиційне агентство.
– Вироблена електроенергія здатна щомісяця забезпечувати світлом майже 12 тисяч квартир, – зауважив гендиректор підрядної фірми «Екотехнік Нікополь» Юрій Засядьвовк.
Канадський інвестор обрав Нікополь не випадково.
– Нікополь – одна з найбільш сонячних місцевостей області, тому електростанцію вирішили розташувати саме тут, – зазначив представник компанії-інвестора Іван Бачинський. – Це перше капіталовкладення нашої компанії в Дніпропетровську область. Маємо взаєморозуміння з обласним керівництвом щодо подальшого розвитку екоенергетики.
Усі панелі у Нікопольській електростанції – закордонного виробника, проте конструкції – дніпровські. Такі об’єкти вже позитивно зарекомендували себе в Європі. Сонячна енергія не вичерпується та є екологічно чистою.

Поделиться: