Бійців АТО і волонтерів запрошують долучитися до творчого проекту

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Бійців АТО і волонтерів запрошують долучитися до творчого проекту отключены

Відчути себе актором, режисером або письменником і навіть написати власну п’єсу. Така можливість – для воїнів АТО і волонтерів у мистецьких резиденціях, які організують автори благодійного проекту «Творча Криївка». Про це повідомила начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка.

– «Творча Криївка» – це благодійний проект реабілітації воїнів АТО. Його ініціатори створюють різноманітні мистецькі резиденції – в художній, літературній, театральній та кінематографічній сферах, – розповіла Наталія Шуліка. – АТОвці зможуть виступити у спектаклі, знятися в кіно, знайти себе в іншому мистецтві. Це дає бійцям можливість «зануритися» у нові професії та віднайти захоплення до душі.
Кількість учасників – обмежена. Відбір до резиденції відбудеться на кастингах у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Івано-Франківську. Перші проби – вже у лютому. Реєстрація за посиланям: https://docs.google.com/forms/d/1C6YXzDEzXuN08qapOchFrmcFiz7G3zmx32QtUr8X3QY/viewform?fbclid=IwAR1RZCv–w2C3azR6VVitZk_pwYEAugCIA8r9h0NmR7nkLGr_KNHtcvdKFY&edit_requested=true.

Поделиться: