Європейці допоможуть облаштувати ЦНАПи в громадах області

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Європейці допоможуть облаштувати ЦНАПи в громадах області отключены

Європейці допоможуть створити чи модернізувати ЦНАПи в об’єднаних громадах Дніпропетровщини. Наразі триває перший етап відбору учасників за Програмою «U-LEAD з Європою». Заявки приймаються до 31 березня. 

– ЦНАП – новий формат комунікації влади і громадян. Ця комунікація має бути максимально комфортною та долати бар’єри. Реформа децентралізації покликана забезпечити доступ мешканців об’єднаних громад до адмінпослуг, зручність та своєчасність їх надання, – впевнені начальник управління з питань розвитку адміністративних послуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.
Покращити якість надання адмінпослуг мають нагоду як новостворені громади, так і ті, що перебувають у процесі об’єднання. Крім того, долучитися до конкурсу можуть села, селища та міста з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч.
Громадам, які пройдуть відбір, надаватимуть консультаційну допомогу зі створення ЦНАПів, для персоналу проведуть тренінги та навчальні візити. Нові Центри облаштують меблями й офісною технікою, установлять програмне забезпечення.

Для участі треба подати заявку. Кінцевий термін – 31 березня 2018 року.
Комісія оцінить заявки та визначить переможців до кінця квітня.
Додаткова інформація – тут.

Поделиться: