Як зміниться нарахування субсидій для дніпрян

  27.10.2021 21:15   -
Новини

Із 18 жовтня у Дніпрі ввели червоний рівень епідемічної небезпеки. Для таких регіонів Кабінет Міністрів ухвалив збільшені на 50 % соціальні нормативи на послуги водопостачання, газопостачання та електроенергії. Вони діятимуть, поки місто перебуватиме у червоній зоні карантину. Про це повідомила начальниця відділу ухвалення рішень з призначення усіх видів соціальних допомог та компенсацій в Амур-Нижньодніпровському районі Лівобережного управління соціального захисту населення ДМР Валентина Сідих.

Зокрема, для користування послугою централізованого водопостачання та водовідведення враховується норма 3,6 куб. м (на особу), з жовтня – 5,4 куб. м. Для користування послугою газопостачання: за наявності газової плити та водонагрівача – 10,5 куб. м, з жовтня – 15,75 куб. м. Для електропостачання – 100 кВт, з жовтня – 150 кВт.

«Усім громадянам, яким призначили житлову субсидію з 1 травня 2021 року, буде автоматично призначено її з 1 жовтня. Вона розраховується кожному домогосподарству індивідуально. Розмір субсидії залежить від розміру доходів, кількості зареєстрованих осіб та встановлених законодавством соціальних нормативів. Субсидія надається у готівковій формі на банківській рахунок за поточний місяць у наступному, тобто кошти за жовтень будуть отримані у листопаді», – зазначила Валентина Сідих.

Подати документи на отримання субсидії ще можна протягом жовтня та листопада. Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики і особисто подати або надіслати їх поштою до органів соціального захисту населення. Також документи можна надіслати в електронній формі через Єдиний державний вебпортал «Дія», офіційний вебсайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи igov.

Усього у Дніпрі отримують житлову субсидію більше 33 тис. домогосподарств.

Поділитись: