Громади підтримують відмову «Укравтодору» від поточного середнього ремонту доріг – міський голова Кам’янки В.Тірон

  16.06.2021 14:37   -
Новини

Міський голова Кам’янки Володимир Тірон, обраний від ПП «Пропозиція», висловив своє ставлення до планів Держагентства автодоріг України із 2022 року встановити лише 2 види ремонтів: капітальний і поточний. Водночас він підняв іншу проблему – утримання доріг державного значення на території громад.

«Більша частина мережі доріг України побудована 40-50 років тому. І після чисельних поточних ремонтів вони вкрай зношені. До того ж, сучасні транспортні навантаження вимагають інших технологій при прокладанні шляхів. То ж очевидно, що застосовувати щодо них поточний середній ремонт неефективно і недоцільно. Я та мої колеги-голови громад з «Пропозиції» давно говорили про необхідність відмовитися від цього виду робіт на користь капітального ремонту і позитивно оцінили новий національний стандарт, який почне діяти з наступного року», – зазначив мер-пропозиціонер.

Водночас Володимир Тірон підняв іншу проблему – утримання доріг державного значення на території громад.

«Йдеться про передачу на баланс ТГ державних доріг місцевого значення, які з’єднують населені пункти громад. Нині вони перебувають на балансі «Укравтодору», а управління здійснює ОДА та її структурні підрозділи. Як показує досвід, управління здійснюється абсолютно неефективно – чиновники на власний розсуд вирішують, де ремонтувати, коли і в яких об’ємах. А відповідальність за бездоріжжя мешканці громад покладають на нас, голів, і місцеві ради. Тим часом, дорожні організації, які залишились без значних об’ємів роботи, розвалюються. А це робочі місця та бюджетні надходження. Треба цю проблему обговорювати та вирішувати на рівні Кабінету міністрів», – висловив пропозицію міський голова Кам’янки.

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia

Поділитись: