Хор із Кам’янського переміг у міжнародному конкурсі

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Хор із Кам’янського переміг у міжнародному конкурсі отключены

Дев’ять колективів, сотні учасників та десятки пісень, – хор із Кам’янського – серед переможців міжнародного вокального конкурсу. Голосами «мірялися» у Болгарії. Про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

– Чергова перемога – у творчій «скарбниці» області. Її з Болгарії привіз хоровий колектив із Дніпропетровщини «Cantabile». Співаки брали участь у міжнародному конкурсі хорових колективів імені Георгія Димитрова. Вкотре переконуюсь, що наш регіон багатий талантами, – розповіла начальник управління Наталія Першина.
«Помірятися» голосами в конкурсі хотіли 33 колективи з усього світу. У фінал пройшли лише дев’ять. Серед них – камерний хор «Cantabile» із Кам’янського. Співаки з Дніпропетровщини змагалися в двох номінаціях – «камерні хори» та «мішані». В обох вони взяли третє місце.
На розсуд журі презентували 10 пісень різними мовами: арамейською, болгарською, старовинною та сучасною англійською, російською, українською, ромською та латинською. Артисти не лише співали, а й супроводжували виступи танцями.
– Ми готувалися до конкурсу цілий рік. Шлях до перемоги був нелегким, але любов до музики та наполеглива праця зробили своє, – поділилася керівник та диригент хору Євгенія Дерев’ягіна. – Під час виступу журі аплодувало стоячи та танцювало разом із нами. Це найкраща подяка за роботу.
Хор «Cantabile» виник на базі Кам’янського музичного коледжу сім років тому. Колектив – різновіковий: від 15 до 50 років. У хорі – 32 виконавці, концертмейстер та керівник. Це – студенти та викладачі коледжу, а також звичайні містяни. Серед них – хірург, інженер, священик, військовий юрист та навіть водій таксі.

Поделиться: