Громади області можуть отримати гранти на втілення екологічних проєктів

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Громади області можуть отримати гранти на втілення екологічних проєктів отключены

Мешканці ОТГ Дніпропетровщини можуть отримати гранти на втілення проєктів з охорони довкілля від Міжнародного фонду «Відродження». Кожен – до 320 тисяч грн. Подати свої пропозиції можна до 15:00 28 липня.

– Запрошуємо мешканців ОТГ подавати свої екологічні проєкти на конкурс грантів. Переможці отримають від 250 до 320 тисяч гривень. Пріоритети надаватимуть проєктам, які входять до стратегії розвитку громад та передбачають співпрацю з органами місцевого самоврядування чи громадськими організаціями. А ще – будуть впроваджені на території ОТГ, що мають проблеми із забрудненням довкілля, – розповів директор обласного департаменту екології та природних ресурсів Сергій Березань.

Взяти участь у конкурсі можуть громадські організації та спілки, органи самоорганізації населення та благодійні фонди. Головна умова – мати трирічний досвід роботи у сфері місцевого розвитку або охорони довкілля. Та досвід розробки і впровадження стратегічного плану у громаді.

Проєктну пропозицію з додатками слід зареєструвати на сайті МФВ, скориставшись сервісом «Електронний конкурс». Результати оголосять до 20 вересня 2020 року. Деталі – на сайті: https://www.irf.ua/contest/konkurs-pro-vprovadzhennya-strategichnyh-planiv-otg-shhodo-ohorony-dovkillya/?fbclid=IwAR1SuCla3Iik4MkZzWzmNyl_DUH38PcZAV4Tvb1JSvhH2Gy5lh9iX_baT_k. Відправити запитання можна на електронну пошту lutsishina@irf.ua  та orlovsky@irf.ua. 

Поделиться: