Електронний запис до лікаря запрацював у всіх медцентрах Дніпра

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Електронний запис до лікаря запрацював у всіх медцентрах Дніпра отключены

9 лютого у центрі первинної медико-санітарної допомоги № 10 офіційно запущено сервіс електронного запису до лікаря. Відтепер усі 12 центрів, до складу яких входять 73 амбулаторії загальної практики сімейної медицини, працюють з так званою електронною реєстратурою.

Як повідомляє прес-служба міскради, це означає, що пацієнти Дніпра можуть записатися на прийом до лікаря, не виходячи з дому.

– Проект електронного запису до лікаря почали запускати з кінця 2016 року. Для впровадження сервісу проведено колосальну роботу: для центрів закуплено 600 комп’ютерів, проведено Інтернет, навчено персонал. Нарешті маємо фінал – електронний запис працює вже в усіх наших центрах, – сказала заступник директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міськради Юлія Віклієнко.

За словами заступника головного лікаря з охорони материнства та дитинства центру № 10 Світлани Філянович, їхній медзаклад вже майже тиждень, як увійшов до системи електронного запису Helsi. За цей час до лікарів через Інтернет записалися вже близько 1,5 тисячі пацієнтів. Разом з тим вона додала, що паралельно з електронним працює і звична система запису – у реєстратурі або за телефоном.

Пацієнтка центру Лариса Бубнова розповіла, що їй самій іще не довелося скористатися електронним записом до лікаря, але відзначила суттєве зменшення черг під кабінетами.

– Сьогодні прийшла до свого сімейного лікаря, взявши в реєстратурі талон, а після прийому Тетяна Миколаївна записала мене на повторний візит вже через свій комп’ютер у кабінеті. Вважаю, це зручно як для лікарів, так і для пацієнтів, – додала жінка.

Поделиться: